Zasady serwisu

Wszystkie materiały opublikowane na Blogu zostały przygotowywane przez Radosława Mytkowskiego („Autor”) lub przez osoby współpracujące z Kancelarią. Wszelkie prawa do materiałów umieszczonych na Blogu należą do Autora, o ile nie zastrzeżono inaczej. Materiały mają charakter informacyjno – przeglądowy, a tym samym nie stanowią porady lub opinii prawnej. W sprawie uzyskania porady w indywidualnych sprawach lub opinii prawnej należy kontaktować się bezpośrednio z Kancelarią.

 

Komentowanie poszczególnych wpisów, opublikowanych na Blogu, będzie możliwe na następujących warunkach:

  1. komentarze powinny pozostawać w bezpośrednim związku z omawianym tematem oraz mieć charakter merytoryczny i odnosić się do komentowanego wpisu,
  2. treści zawarte w komentarzach nie mogą naruszać praw lub dobrych obyczajów,
  3. w celu umieszczenia komentarza, należy podać swoje oznaczenie (imię lub nazwisko albo pseudonim) oraz adres e-mail (podany przez użytkownika adres poczty elektronicznej nie zostanie opublikowany na Blogu).

Komentarze mogą być moderowane (w tym skracane, poprawiane lub dostosowane) i publikowane po ich zatwierdzeniu przez Autora. Ocena zgodności komentarzy ze stawianymi powyżej wymaganiami, należy do Autora.

 

Dane osobowe, które mogą zostać udostępnione w ramach działania Bloga, będą zbierane wyłącznie w zakresie niezbędnym do kontaktu oraz w celu sporządzania statystyki odwiedzin Bloga. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe będą przetwarzane we wskazanych powyżej celach przez Autora. Każdy użytkownik ma prawo wglądu i poprawiania swoich danych. Udostępniający ma prawo do wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych ze zbioru. Udostępnianie danych jest dobrowolne.

OIRP Warszawa

Media

Szukaj

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Radosław Mytkowski

 

al. Wilanowska 7 a l. 32
02-765 Warszawa

tel: 604 142 074

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.