Zasady współpracy

Każdorazowo przed przyjęciem zlecenia do realizacji dokonujemy szczegółowej analizy stanu faktycznego, nie tylko w oparciu o dokumenty, ale przede wszystkim na podstawie wywiadu z Klientem, w tym osobami mającymi bezpośredni kontakt z danym zagadnieniem. Jesteśmy również przygotowani do podejmowania szybkich decyzji pod presją czasu, bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu. Staramy się używać optymalnych form komunikowania się z Klientem, w tym również przy uwzględnieniu nowoczesnych technologii. Dokładne i sprawne ustalenie stanu faktycznego staje się bowiem warunkiem koniecznym do oszacowania ryzyka (a więc wskazania na szanse ale również zwrócenia uwagi na zagrożenia) jakie łączy się z realizacją poszczególnego zlecenia.

 

Działając w interesie Klienta, za wszelką cenę staramy się nie narażać go na niepotrzebne generowanie kosztów lub stratę czasu. Unikamy kosztów własnych, które nie mają związku z jakością usług prawniczych. Oferta naszej Kancelarii jest adresowana do podmiotów, które oczekują korzystnej relacji rzetelnej usługi w stosunku do ceny. Zależy nam na bezpośredniej relacji zawodowej z Klientem. Gwarantujemy jakość oferowanych usług „skrojonych na miarę", adekwatnych do zapotrzebowania każdego Klienta.

 

System rozliczeń z Klientami zwykle oparty jest na stawce godzinowej albo na zryczałtowanym koszcie obsługi. W przypadku stałej obsługi Klienta polecamy szczególnie rozliczenie w formie abonamentu - pakiet określonej liczby godzin (w zależności od rzeczywistego bieżącego zapotrzebowania) za wynagrodzeniem ryczałtowym.

 

W sprawie przygotowania indywidualnej oferty w oczekiwanym przez Klienta zakresie i wymiarze czasu proszę o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

OIRP Warszawa

Media

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Radosław Mytkowski

 

al. Wilanowska 7 a l. 32
02-765 Warszawa

tel: 604 142 074

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.