O Kancelarii

Kancelaria świadczy pomoc prawną od 2009 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze procesu udzielania zamówień publicznych, a także w branży IT oraz sektora bankowego. Kancelaria mieści się w Warszawie.

 

Właścicielem Kancelarii jest Radosław Mytkowski – radca prawny od 2006 roku, wpisany na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie (WA-6458). Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył także Podyplomowe Studium „Audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznych" (Akademia Ekonomiczna im. O. Langego we Wrocławiu) oraz Studia Podyplomowe „Przygotowanie i zarządzanie projektami partnerstwa publiczno - prywatnego" (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie).

 

Uzyskane, gruntowne, przygotowanie teoretyczne stało się fundamentem do rozwoju w pracy zawodowej. Początkowo jego doświadczenia zawodowe łączyły się z pracą w jednostkach sektora finansów publicznych na stanowisku podinspektora w jednostce samorządu terytorialnego, a także inspektora państwowego Najwyższej Izby Kontroli. Kolejnym etapem na ścieżce rozwoju zawodowego było świadczenie pomocy prawnej w Zespole Radców Prawnych Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w Warszawie, w tym udział w pracach komisji przetargowych i reprezentacja przed Zespołem Arbitrów przy Urzędzie Zamówień Publicznych.

 

Zdobyta wiedza z zakresu funkcjonowania jednostek sektora finansów publicznych, została następnie wzbogacona tzw. doświadczeniem biznesowym, nabytym w renomowanych kancelariach prawniczych.

 

Radosław Mytkowski jest autorem publikacji w prasie branżowej, a także prowadzi szkolenia, w szczególności dedykowane dla pracowników firm biorących udział w procesie udzielania zamówień publicznych.

 

Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze procesu udzielania zamówień publicznych, w tym reprezentacją w postępowaniu odwoławczym przed Krajową Izbą Odwoławczą w Warszawie. Usługi Kancelarii dedykowane są zarówno dla jednostek sektora finansów publicznych, jak i dla podmiotów prywatnych. Zapewniamy również kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym, począwszy od spraw cywilnych, administracyjnych aż po obsługę prawną działalności gospodarczej, w tym dochodzenia roszczeń na drodze postępowania sądowego. Oferujemy szeroki wybór szkoleń dedykowanych przede wszystkim jednostkom samorządu terytorialnego.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

OIRP Warszawa

Media

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Radosław Mytkowski

 

al. Wilanowska 7 a l. 32
02-765 Warszawa

tel: 604 142 074

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.